Novinky

Magnesia Litera 2017

28.6.2017

Společně s nakladatelstvím Jota jsme byli úspěšní a knížka z naší dílny – Miloslav Stingl – Biografie cestovatelské legendy, zvítězila v kategorii Litera za nakladatelský čin. Jsme rádi, že jsme se mohli na výrobě tohoto díla podílet a těšíme se na další výzvy.

Naše výrobky vítězí

18.5.2016

Společně s nakladatelstvím Jota a autorem knihy panem Michalem Petrovem jsme loni v naší tiskárně vytiskli titul „Retro ČS 2“. Díky zajímavému obsahu, perfektní propagaci a velmi kvalitnímu provedení se naše dílo umístilo na 1. místě v soutěži Knižní bestseller 2015 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. Při slavnostním vyhodnocení na veletrhu Svět knihy v Praze jsme byli u toho.

Naše kulaté V8

22.4.2016

Už jste viděli knihu s vazbou V8 s kulatým blokem i deskou. Ano, i my vyrábíme tento atraktivní výrobek, který má zajímavý design a je odolnější proti mechanickému poškození. Nabídněte svým čtenářům takto upravenou knihu. Budou určitě rádi :-).

První v ČR

22.1.2016

Na konci minulého roku jsme pro Vás pořídili novou technologii umožňující barevnou ořízku bloku. Umíme nejen barvení ploch, ale i tisk různých ornamentů, motivů, zkrátka dle Vašich přání. Zkuste společně s námi vyrobit úplně novou knihu, kterou u nás hned tak někdo nemá…

1 2 4

Myslíme na životní prostředí

Jeden ze způsobů, jak přispíváme k ochraně životního prostředí je odběr ekologicky šetrné elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Dbáme na rozvoj

Pořízení nových moderních tiskařských technologií, stejně tak jako zvyšování kvalifikační úrovně a kompetencí našich zaměstnanců nám umožňuje se rozvíjet a posilovat naši pozici na trhu.

Pošlete nám svůj životopis