Novinky

Litera za knihu pro děti a mládež v soutěži Magnesia Litera 2022

13.4.2022

Máme obrovskou radost, že knížka, kterou jsme mohli v našich papírnách vytisknout, byla oceněna v soutěži Magnesia Litera za rok 2022.
V soutěži, která oceňuje a propaguje kvalitní literaturu, si v kategorii Litera za knihu pro děti a mládež odnesl vítězné ocenění titul Kabát a kabelka z nakladatelství Argo.

 

Autorce a nakladatelství gratulujeme k tomuto ocenění.

Sázíme i v letošním roce!

11.1.2022

I v letošním roce pokračujeme v našem závazku, kdy za každou realizovanou zakázku vysadíme jeden nový strom.

 

Jsme rádi, že se nám i s vaší podporou podařilo v roce 2021 vysázet 556 nových stromků!

 

Už na jaře roku 2022 nás opět čekají první výsadby se samotnou účastí našich zaměstnanců, a to ze zakázek realizovaných v letošním roce. I nadále budeme spolupracovat s neziskovou organizací, která nám bude pomáhat se samotným sázením ve vybraných lokalitách.

 

Věříme, že tento krok pomůže k obnově našich lesů.
Vážíme si každého z vás, kdo se k nám a naší iniciativě připojí i letos nebo zcela poprvé.

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok 2022!

21.12.2021

Další stromky vysazeny!

12.11.2021

Na konci října konečně proběhla další výsadba nových stromků s našimi zaměstnanci. Pro tentokrát jsme se přesunuli do horské lokality pod vrcholem Velkého Javorového.
A jaké druhy jsme na podzim sázeli? Ve spolupráci s neziskovou organizací a CHKO Beskydy jsme vysadili sazenice javorů, buků a nově i jedlí. Těší nás, že i díky vám můžeme tuto skvělou a záslužnou aktivitu realizovat. A to i v příštím roce!

1 2 7

Myslíme na životní prostředí

Jeden ze způsobů, jak přispíváme k ochraně životního prostředí je odběr ekologicky šetrné elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Dbáme na rozvoj

Pořízení nových moderních tiskařských technologií, stejně tak jako zvyšování kvalifikační úrovně a kompetencí našich zaměstnanců nám umožňuje se rozvíjet a posilovat naši pozici na trhu.

Pošlete nám svůj životopis