Novinky

Další stromky vysazeny!

12.11.2021

Na konci října konečně proběhla další výsadba nových stromků s našimi zaměstnanci. Pro tentokrát jsme se přesunuli do horské lokality pod vrcholem Velkého Javorového.
A jaké druhy jsme na podzim sázeli? Ve spolupráci s neziskovou organizací a CHKO Beskydy jsme vysadili sazenice javorů, buků a nově i jedlí. Těší nás, že i díky vám můžeme tuto skvělou a záslužnou aktivitu realizovat. A to i v příštím roce!

Podpora mladých studentů

26.10.2021

V letech 2020 a 2021 realizujeme Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách 2020 | Moravskoslezský kraj | (msk.cz), který je vyhlášen a spolufinancován z prostředků Moravskoslezského kraje. Účelem tohoto dotačního programu je podpora lepšího uplatnění žáků a studentů na trhu práce. Odborný výcvik je zaměřen na problematiku tisku, nastavení, ovládání a údržby funkčních části tiskových strojů. V říjnu tento program končí a my jsme moc rádi, že jsme mohli v rámci projektu žáky v naší firmě přivítat.

Ocenění v soutěži NKČR 2020

1.10.2021

Nejkrásnější české knihy roku každoročně pořádá Ministerstvo kultury ČR a Památník národního písemnictví. V soutěži o nejlepší knižní design je hodnoceno grafické, ilustrační a polygrafické zpracování knih vydaných v českých nakladatelstvích a vytištěných v českých tiskárnách vždy za poslední kalendářní rok. Ceny NČKR se udělují v sedmi kategoriích. V každé kategorii jsou vyhlašována první tři místa.

A právě v kategorii „Katalogy“ si ocenění za 3. místo odnesl titul SUDEK A SOCHY od nakladatelství ARTEFACTUM – ÚSTAV DĚJIN UMĚNÍ AKADEMIE VĚD ČESKÉ REPUBLIKY. Autorům i nakladatelství srdečně gratulujeme a děkujeme za důvěru při tisku a zpracování!

Magnesia Litera 2021 zná své vítěze

23.6.2021

České literární ocenění Magnesia Litera již od roku 2002 pravidelně vyhlašuje knižní vítěze v několika kategoriích. Sdružení Litera si klade za cíl propagovat a oceňovat kvalitní literaturu. A i v tomto ročníku nechyběly v nominaci tituly, které jsme měli možnost vytisknout. V kategorii Litera za nakladatelský čin se o ocenění ucházely knihy SPECTRUM a Italská renesance, v kategorii Litera za publicistiku titul Svědectví o životě a o cenu Litera za naučnou literaturu kniha Bohumil Kubišta a Evropa. Hlavní vítěznou cenu si nakonec v kategorii Litera za publicistiku odnesl titul Svědectví o životě. Za celé Těšínské papírny gratulujeme nakladatelství NLN za získané ocenění, tak i ostatním nominovaným titulům. Děkujeme za úspěšnou spolupráci a těšíme se na další!

1 2 7

Myslíme na životní prostředí

Jeden ze způsobů, jak přispíváme k ochraně životního prostředí je odběr ekologicky šetrné elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Dbáme na rozvoj

Pořízení nových moderních tiskařských technologií, stejně tak jako zvyšování kvalifikační úrovně a kompetencí našich zaměstnanců nám umožňuje se rozvíjet a posilovat naši pozici na trhu.

Pošlete nám svůj životopis