Novinky

Magnesia Litera 2021 zná své vítěze

23.6.2021

České literární ocenění Magnesia Litera již od roku 2002 pravidelně vyhlašuje knižní vítěze v několika kategoriích. Sdružení Litera si klade za cíl propagovat a oceňovat kvalitní literaturu. A i v tomto ročníku nechyběly v nominaci tituly, které jsme měli možnost vytisknout. V kategorii Litera za nakladatelský čin se o ocenění ucházely knihy SPECTRUM a Italská renesance, v kategorii Litera za publicistiku titul Svědectví o životě a o cenu Litera za naučnou literaturu kniha Bohumil Kubišta a Evropa. Hlavní vítěznou cenu si nakonec v kategorii Litera za publicistiku odnesl titul Svědectví o životě. Za celé Těšínské papírny gratulujeme nakladatelství NLN za získané ocenění, tak i ostatním nominovaným titulům. Děkujeme za úspěšnou spolupráci a těšíme se na další!

Myslíme na životní prostředí

Jeden ze způsobů, jak přispíváme k ochraně životního prostředí je odběr ekologicky šetrné elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Dbáme na rozvoj

Pořízení nových moderních tiskařských technologií, stejně tak jako zvyšování kvalifikační úrovně a kompetencí našich zaměstnanců nám umožňuje se rozvíjet a posilovat naši pozici na trhu.

Pošlete nám svůj životopis