Novinky

Máme zasazeno!

13.5.2021

Na začátku května jsme i díky vám mohli vysadit první stromy, plynoucí ze získaných zakázek za období leden až duben. V horské lokalitě hory Smrčina v Beskydech jsme tak ve spolupráci s vybranou organizací zasadili 164 sazenic javorů a buků. Lokalita byla pečlivě vybrána ve spolupráci i s CHKO Beskydy a díky našemu přispění jsme přispěli ke zdejší obnově této plochy lesa. Sazenice, které jsme sázeli, jsou vypěstované ze semen stromů, která jsou sbírána v nejcennějších částech chráněných krajinných oblastí. Semenáče následně rostou v lesní školce za speciálních podmínek. Díky tomu jsou sazenice připraveny obstát i v tom nejnáročnějším prostředí například na vrcholcích hor. Jarní termín výsadby patří obecně mezi ideální čas pro tuto aktivitu. Zbylé stromy z této naší letošní aktivity budou vysázeny na podzim a my budeme u toho!

Myslíme na životní prostředí

Jeden ze způsobů, jak přispíváme k ochraně životního prostředí je odběr ekologicky šetrné elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Dbáme na rozvoj

Pořízení nových moderních tiskařských technologií, stejně tak jako zvyšování kvalifikační úrovně a kompetencí našich zaměstnanců nám umožňuje se rozvíjet a posilovat naši pozici na trhu.

Pošlete nám svůj životopis